Brīva vieta REKLĀMAI

KANALIZĀCIJAS SEPTIĶI, NOSĒDTVERTNES

Sākot ar 2013. gadu SIA „August Latvia” paplašina sava uzņēmuma produkcijas klāstu, un saviem klientiem piedāvās arī septiķus, kā kanalizācijas risinājumu privātmājām. Septiķi ir nosēdtvertnes, ar divām atsevišķām kamerām, kas veic divas funkcijas, pirmā no tām ir sākotnējā nostādināšanas, bet otrā ir uzkrāšanas. Septiķos notiek daļēja notekūdeņu attīrīšana, kas var sasniegt apmēram 60% attīrīšanas pakāpi. Attīrīto ūdeni no septiķa drīkst novadīt tikai infiltrācijas laukā, jo tur notiek tā papildus attīrīšana.

Septiķa lielākās priekšrocības ir tā mazās izmaksas. To cena ir zemāka, nekā modernākiem kanalizācijas notekūdeņu attīrīšanas risinājumiem, tos jāapkalpo reizi divos gados izsūknējot tvertni ar asenizācijas mašīnas palīdzību. Ūdens no septiķiem nonāk infiltrācijas laukā daļēji attīrīts, tādējādi tas var izraisīt infiltrācijas lauka aizaugšanu. Infiltrācijas lauka aizaugšanas laiks atkarīgs no vairākiem faktoriem, tādiem kā, septiķa tilpums, cik pareizi ir izbūvēta septiķa attīrīšanas un infiltrācijas sistēma, cik liels noslogojums ir infiltrācijas laukam un septiķim, cik bieži tiek izsūknēts septiķis, kā arī no grunts tipa.

SIA „August Latvia” piedāvā divu veidu kanalizācijas septiķus, kuri arī ir populārākie un pieprasītākie no visas produkcijas.

Kanalizācijas septiķis: tilpums 2 m3

Septiķis VRT - 2000 - ideāls risinājums vasarnīcai vai neregulāri apdzīvotai ēkai. Septiķis VRT - 2000 ir notekūdens attīrīšanas iekārta, kas sastāv no divām atsevišķām nostādināšanas kamerām. Septiķa tilpums ir 2m3, pirmās kameras tilpums ir 1,5m3, otrās kameras tilpums ir 0,5m3, iekšējais septiķa diametrs 1,2m.

Specifikācijas:
Diametrs 1.3 metri
Garums 1,8 metri,
Svars 130 kg
Materiāls HDPE

Kanalizācijas septiķis: tilpums 3m3

Septiķis VRT - 3000 - ideāls risinājums regulāri apdzīvotai ēkai līdz 5 cilvēkiem. Septiķis VRT - 3000 ir notekūdens attīrīšanas iekārta, kas sastāv no trim atsevišķām nostādināšanas kamerām. Septiķa tilpums 3m3, pirmās kameras tilpums2m3, otrās un trešās kameras tilpums 0,5m3, iekšējais diametrs 1,28 m.

Specifikācijas:
Diametrs - 1,3 metri
Garums - 2,5 metri
Svars - 170 kg
Materiāls - HDPE

Izgatavošanas procesā īpaša vērība pievērsta pareizām pārplūdēm un pareizām ventilācijas lūkām, kā arī īpaši izgatavotām, korpusa iekšpusē esošām stiprības ribām, kas dod lielāku papildus stiprību, salīdzinot ar ārpusē esošām stiprības ribām. Vācijā ražotais HDPE materiāls nodrošina augstu produkcijas stiprību, sala noturību un ilgu kalpošanas mūžu. Visas šīs īpašības rada būtiskas priekšrocības konkurējošu produktu starpā un izvirza kanalizācijas septiķi VRT kvalitatīvu produktu priekšplānā kā izturīgāku un videi draudzīgāku produktu.


Nav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Brīva vieta REKLĀMAI

Lapas Runā