Brīva vieta REKLĀMAI

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas «Eurobion»

Jaunās paaudzes bioloģiskās attīrīšanas iekārtas kanalizācijas notekūdeņiem «Eurobion». Iekārtas paredzētas no 1 līdz 8 cilvēku apdzīvotām ēkām. Attīrīšanas kvalitāte sasniedz 96% visu vielu bioloģiskās attīrīšanas līmenī. Attīrīto ūdeni var izmantot, piemēram, dārza laistīšanai vai izmantošanai tehnoloģiskajā procesā. Nav pilnībā nekādas smakas, jo iekārtās tiek izmantots tikai aerobais process. Iekārtu apkalpošanu var veikt pašu spēkiem, nepiesaistot asenizācijas mašīnu. Tā ļauj ilgstoši (līdz pat 6 mēnešiem) nepievadīt kanalizācijas notekūdeņus. Nav nepieciešama biomasas atjaunošana. Ļoti zems elektrības patēriņa līmenis.

Piedāvājam Vismodernākās un Izturīgākās Bioloģiskās Attīrīšanas Iekārtas.Eurobion ražotās iekārtas var izbūvēt vietās ar augstu gruntsūdeni un smagās mālainās augsnēs,jo to korpus ir speciāli konstruēts un testēts šādām ārējo spēku iedarbībām uz iekārtu.Vietās kur ir augsts gruntsūdens līmenis un attīrītie notekūdeņi paštecē nespēj nonākt drenāžas laukā vai atklātās ūdenstilpnēs,tad Eurobion iekārtā tiek iebūvēta sūkņa stacija,ar kuras palīdzību piespiedu kārtā attīrītie notekūdeņi tiek novadīti drenāžas laukā vai citās atklātās ūdenstilpnēs.

Eorobion iekārtās gaisa devējs un sūkņa stacija atrodas zem viena vāka un neaizņem daudz vietas.Eurobion iekārtas noslēgvāks ir apaļš un estētisks,uz kura var novietot puķu podus vai dārza dekoratīās figūriņas.
http://www.mintraktex.lv/site/

Saudzēsim dabu un atdosim tai attīrītus kanalizācijas notekūdeņus!

Nav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Brīva vieta REKLĀMAI

Lapas Runā