Brīva vieta REKLĀMAI

Infiltrācijas tunelis GRAF 300


GRAF infiltrācijas tuneļi tiek projektēti gan privātās, gan lauku teritoriju vajadzībām. Sistēmas mēdz sastāvēt no viena vai vairākiem tuneļiem un diviem gala noslēgiem. Tuneļu skaits nav ierobežots, to skaits ir atkarīgs no pieplūstošo ūdens apjoma, grunts īpatnībām. Tuneļus liek gan vienā vai vairākās paralēlās līnijās. Tuneļu montāža ir ļoti parocīga to niecīgā svara dēl, kas sastāda tikai 11kg. Pie pareizas instalācijas pār tiem var braukt pāri pat ar vieglo automašīnu (<3,5t/m2). Tuneļiem ir plašas pielietošanas sfēras un iespējas.

Izdevīgums

Viens tunelis (11kg) aizstāj 800kg grants vai 36m drenāžas caurules. Tuneļa izmantošana ietaupa Jūsu līdzekļus gan pie iegādes, montāžas. To galvenais uzdevums notekūdeņu drenāža ir visefektīvākais salīdzinājumā ar citiem līdzīgiem risinājumiem.

Viegli transportēšana un montāža

GRAF infiltrācijas tuneļi ir liekami rindā/rindās viens aiz otra. To montāža ir elastīga un piemērojama jebkurai situācijai, kas var rasties montāžas laikā. Tuneļu instalācija is viegla, ātra un pārveidojama. Nav nepieciešami īpaši vai smagi darba rīki, palīgierīces. Moduļa svars ir 11kg. Tuneļi ir vienkārši savienojami savā starpā. Līnijas galus aiztaisot ar tam paredzētiem gala noslēgiem.

Nav komentāru :

Ierakstīt komentāru

Brīva vieta REKLĀMAI

Lapas Runā